Пневматична ексцентрикова шліфувальна машинка Festool LEX 3 150/3
Код товару:
7280
В наявності
Ціна:
16 352  грн
Обговорити

Характеристики

Общие данные
Виробник
FESTOOL

Доставка

Нова пошта (по Україні)
за тарифами перевізника
Доставка 1-3 робочих дня
Нова пошта (кур'єром)
за тарифами перевізника
Доставка 3-5 робочих днів
Самовивіз товару
безкоштовно
В робочий час
Адресна доставка
Київ - 200 грн
На наступний день*

Опис товару

Пневмоінструмент — це гідний аналог електричного інструменту з урахуванням того, що його вага та розміри часто виходять меншими. Отже, працювати цим інструментом найчастіше набагато зручніше, тому пневматичний інструмент краще підходить у тих сферах застосування, де робота вимагає постійного або частого використання таких інструментів, як, наприклад, шліфувальні машини.

Компанія Festool вже давно зрозуміла це, тому як аналоги електричних інструментів випускає пневматичні, які, між іншим, нічим не поступаються їм, а навіть, навпаки, в деяких ситуаціях тільки виграють.

Пневматична шліфувальна машина Festool LEX 3 150/3 — це одна з моделей ексцентрикових шліфувальних машин із серії LEX. Завдяки ергономічній конструкції корпусу вона зручна в роботі, а оптимальне співвідношення технічних характеристик робить її незамінною під час проведення тонкого, фінішного шліфування. В даному випадку йдеться про хід ексцентрика (3 мм) та швидкість обертання шліфувальної підошви (до 10000 об/хв)

Живлення шліфувальної машинки забезпечується спеціальним фірмовим блоком VE, основним завданням якого є підготовка та подача стисненого повітря до інструменту. Під підготовкою мається на увазі складний процес очищення повітря від конденсату, а також змішування його з олією. Дозування олії необхідно правильно відрегулювати, щоб інструмент справно працював. Правильне налаштування залежить від часу щоденного використання інструменту.

Також у блоці встановлений компресор, який і займається стиском повітря та подачею цього повітря до інструменту. Продуктивність цього компресора повинна бути не менше 350 л/хв при робочому тиску 6 бар, інакше інструмент працюватиме несправно або зовсім не працюватиме. При цьому витрата повітря даної шліфувальної машини при номінальному навантаженні становить 290 л/хв.

Двигун в інструменті встановлений лопатевий (пластинчастий). Він набагато легший за електричний (чому і сам інструмент набагато легший), і не вимагає частого обслуговування на відміну від електродвигуна. Однак, для його стабільної роботи необхідно замінювати лопаті кожні 2000 відпрацьованих годин.

0 відгуків

Відгуків про "Пневматична ексцентрикова шліфувальна машинка Festool LEX 3 150/3" ще немає.
Будьте першим!

Подібні товари

14 912  грн
17 278  грн

Ви дивилися