Голосові команди тепер і у холодильників: LG представила нову технологію

Корейська компанія LG офіційно анонсувала нову серію розумних холодильників під назвою InstaView. Головною рисою лінійки є система голосового управління, пише видання Chip.

Що відомо
Відкриття дверцят по команді виглядає дуже цікавою функцією, яка може знадобитися, коли ви несете в холодильник щось велике, і ваші руки зайняті.

На цьому можливості голосового керування у новинках не закінчуються. Ви також зможете замовити їжу з доставкою додому. Поки що тільки через сервіс Amazon Dash. Ймовірно, у майбутньому компанія розширить список постачальників, залежно від продажу.


Серед інших можливостей голосового управління можна відзначити перевірку наявності льоду та запуск дезінфекції за допомогою вбудованого ультрафіолетового випромінювання.

Повноцінну офіційну презентацію холодильників InstaView з демонстрацією всіх можливостей заплановано в рамках виставки електроніки CES 2021, яка відбудеться на початку 2021 року.
Koreysʹka kompaniya LG ofitsiyno anonsuvala novu seriyu rozumnykh kholodylʹnykiv pid nazvoyu InstaView. Holovnoyu rysoyu liniyky ye systema holosovoho upravlinnya, pyshe vydannya Chip.

Перейти в каталог