Sony представила телевізори Bravia XR, що працюють "як людський мозок"

Компанія Sony анонсувала нову лінійку телевізорів – Bravia XR. При цьому виробник запевняє, що це перші у світі телевізори з когнітивним інтелектом, тобто вони можуть працювати як людський мозок.

У лінійку увійшли моделі з роздільною здатністю екранів 8K, 4K, а також 4K OLED. Вони створені з урахуванням Cognitive Processor X.

Як кажуть в Sony, їх когнітивні процесори працюють як живий мозок людини, що дозволяє створювати дуже реалістичні зображення та звук.

Характеристики
Нові моделі працюють на базі інтелектуального процесора Cognitive Processor XR. Він забезпечує відтворення контенту з урахуванням особливостей людського зору та слуху.

 

Sony представила телевизоры Bravia XR на основе Google TV - Rozetked.me

 

Звичайні алгоритми штучного інтелекту можуть розпізнавати та аналізувати елементи зображення, такі як колір, контраст та деталі окремо. При цьому новий процесор вміє аналізувати весь спектр елементів одночасно, що схоже на роботу людського мозку.

Загалом, до нової лінійки Bravia XR увійшли такі моделі:

Z9J Master Series 8K (Full array LCD) діагоналлю 85 та 75 дюймів
A90J Master Series 4K (OLED) діагоналлю 83, 65 та 55 дюймів
A80J 4K (OLED) діагоналлю 77, 65 та 55
X95J 4K (Full array LCD) діагоналлю 85, 75 та 65
X90J 4K (Full array LCD) діагоналлю 100, 75, 65, 55 та 50
Усі телевізори отримали інтерфейс Google TV із голосовим керуванням (підтримують роботу голосових помічників Google Assistant та Amazon Alexa).

Щодо цін та офіційного старту продажів – інформації поки що немає.

Перейти в каталог